Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Přeprava a návrat

Webové produkty náklady na dopravu
 
Pokud jste nakupování na www.cestifans.com bychom počítat poštovné. Budeme trvat 10 Euro lodní dopravy. A budeme dodávat do 24 hodin, pokud budeme odeslání objednávky Vám zašleme sledovací číslo pak můžete sledovat svou objednávku. A pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete mi poslat e-mail. Budeme vás odpoví co nejdříve.
 
Reklamační řád
Všechny Vrácení a výměna musí být uplatněna do 7 dnů ode dne, kdy doručení balíku. Pro návrat / výměna, tato položka musí být ve zcela novém stavu as obdržela, s originální krabici byly dodány. Prosím, zadejte své přiznání nebo žádost o výměnu prostřednictvím e-mailu s informacemi níže žádané a my vám zašleme podrobnosti o tom, jak odeslat položku zpět k vrácení peněz nebo výměnu, obvykle během 24-48 hodin.
Prosím, nás musí požádat o vrácení adresy, ne jen jejich loď zpět na původní adresu, nebo vrácení peněz nebudou úspěšně zpracován. Také prosím napište nám příslušné sledovací číslo na e-mail poté, co loď balíček ven.
Pozor:
1. Veškerá výměna nebo vrácení zboží, musí zachovat svůj původní stav není opotřebovaný, změněné nebo se omývá, se všemi značkami připojené.
2. nám Musíte kontaktovat zákaznický servis během 3 dnů, když obdržíte Váš předmět. Doufám, že můžeme pochopit jeden druhého. Jakékoliv dotazy, prosím napište nám; budeme věnovat všem záležitostem a spolupracovat s vámi na jeho vyřešení.
Testujeme naše produkty před nabízíme k prodeji. Také kontrolovat každý kus zboží před objednávek cév. Pokud nejste použít některý z našich produktů, kontaktujte nás rádi pomůžeme. www.cestifans.com není zodpovědná za nehody během nebo po užití v zařízeních nebo dodávek vyplývající odpovědnost.

 

X