Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Real Madrid podepsal € 1,1bn fotbalové dresy se zabývá Adidas

Real Madrid se chystá uzavřít novou dohodu s Adidas, která ukáže, že klub vydělává 110 milionů eur ročně, což je více než dvojnásobek jejich stávající dohody, a to v příštích deseti sezonách. Během desetileté dohody získá Real Madrid v hodnotě 1,1 miliardy eur. Fotbalové dresy Levně na prodej internetový obchod.

Dohoda, která bude probíhat od roku 2020 do roku 2030 a představuje nejdražší smlouvu s fotbalem, uvidí, že Adidas zaplatí více než dvojnásobek ročních 52 milionů EUR, které se zavázala za svou současnou smlouvu s klubem La Liga. můžete také koupit Dres Real Madrid 2018/19 Levně, abyste ukázali svou podporu.

Údaj o očích je také údajně pouze zaručená částka a může se pohybovat až na 150 milionů EUR ročně v závislosti na merchandisingu. Dres Real Madrid Dětský s vysokou kvalitou!

Pokud by to bylo potvrzeno, dohoda by měla vidět Los Blancos překonat španělské rivaly Barcelonský balíček s americkým sportovním obrem Nike, který Marca říká, že mistrů La Ligy platí pouze 83 milionů eur ročně.

Real Madrid Dětské Fotbalové Dresy Komplet 2018-19 Domáci Dres Dlouhým Rukávem


Headlines

X