Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Manchester United se chystá podepsat Arsenal hvězdu Mesut Ozil?

Manchester United je silným favoritelem podepsat Mesut Ozil z Arsenalu v lednu, s Barcelonou zaostává podle sázkových kanceláří. Fotbalové dresy Levně na prodej internetový obchod.

Ozil zaznamenal čtyři góly a přidal asistenci ve 12 zápasech pro Arsenal v této sezóně, ale byl v týmu a mimo tým pod Unai Emery. Německý hráč nezačal žádné z posledních pěti zápasů Gunnerů. Můžete také koupit Dres Manchester United 2018/19 Levně, abyste ukázali svou podporu.

Sjednotil Alexis Sanchez z Arsenalu v lednu v swapovém obchodě s Henrikhem Mkhitaryanem. Mezinárodní tým Chile se na Old Traffordu dostal do flopu, avšak v 30 vystoupeních spravoval jen čtyři cíle. Dres Manchester United Dětský s vysokou kvalitou!

Arsenal se zbavil Sanchez kvůli jeho neúspěchu prodloužit smlouvu, kterou Mesut Ozil udělal po několika měsících rozhovorů. Německý záložník podepsal novou smlouvu ve výši 350 000 dolarů za týden a stal se tak nejvyšším placeným hráčem v historii klubu, ale bookmakery Coral se domnívají, že Arsenal se bude snažit dostat velkou odměnu z platu.

Manchester United Dětské Fotbalové Dresy Komplet 2018-19 Domáci Dres


Headlines

X