Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Chelsea souhlasil, že Diego Costa se přesune do Atletika Madrid

Chelsea a Atletico de Madrid oznámily na oficiálních stránkách, že dosáhly dohody o převodu čísla 19 Chevrolet Dres Chelsea 2017/18 Levně Diego Costa a Costa dokončí své lékařské vyšetření a smlouvu v příštích několika dnech. Podle nejnovějších zpráv je Costaova převodní poplatek ve výši 53 milionů liber.

Chelsea napsal na oficiálních webových stránkách: "Chelsea Football Club dnes souhlasil s Atletico Madridem o převodu Diego Costa, a pak bude převod podmíněn souhlasem s osobními podmínkami a lékařským." Dětské Fotbalové Dresy na prodej internetový obchod.

A Atletico také potvrdila dohodu na oficiálních stránkách: "Chelsea dovolila, aby se Costa přestěhovala do Madridu. V příštích dnech bude mít lékařskou prohlídku a smlouvu podepíše."

Costa strávila čtyři roky v Atleticu, než vstoupila do Chelsea v červenci 2014 poté, co se setkali s klauzulemi o výpůjčce ve výši 32 milionů liber. Během svého času získal Chelsea 59 gólů ve 120 zápasech, vyhrál dvě tituly z Premier League a jeden ligový pohár.


Products related to this article
Headlines

X